Co jsou masáže

back-informace1.jpgMasáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.
Masáže a různé techniky masáží, jsou bezpochyby nejstarší formou terapie a vznikala téměř instinktivně, za účelem pomoci od bolesti či zmírnit nebo utěšit podrážděnou náladu a napětí. Později se masáž cíleně zaměřovala na zklidnění mysli, ducha i těla. Masáže vždy hráli nezastupitelnou roli a to především v relaxačním a regeneračním účinku a směřujícím k odstranění svalového napětí.
V dnešní době, jsou masáže oblíbené nejen pro své terapeutické účinky, ale především v nich dnešní společnost nachází únik od každodenního stereotypu a stressu, který dnešní doba přináší.
Z terapeutického hlediska, masáže zastávají důležitou roli v blahodárném působení na psychickou zátěž (stres), uvolňuje svalové napětí, napomáhá k zlepšení krevního oběhu tím, že skrze tlaky podporujeme návrat žilní krve a mízy z periferie do krevního řečiště.
Pravidelnou masáží těla, snižujeme pravděpodobnost kardiovaskulárního onemocnění a současně, skrze jednotlivé postupy masáže, docílíme regenerace buněk a tkání. Tím docílíme omlazení organismu, zbavení se stresu a hlavně stabilizace naší vnitřní energie, která je alfou a omegou v našem životě a funkčnosti našeho celého organismu.

Přípravky

Výhradně používáme kvalitní přírodní oleje, za studena lisované!

Účinky přírodních olejů

  • Uklidnění, relaxace
  • Zmírnění bolesti a svalového napětí
  • Posílení imunity, prevence proti zánětům a infekcím
  • Povzbuzení psychiky, odstranění únavy
  • Regenerace pokožky, svalů a kloubů celého těla
  • Posílení obranyschopnosti kůže a přirozené obnovy ochranného lipidového pláště (kůže je příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná. Je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí)

Účinky silic

Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Protože silice působí komplexně a hluboce, dbáme na jejich kvalitu a používáme pouze 100% přírodní produkty. Jedině tak můžeme dosáhnout požadovaných výsledků.